منو

سیستم کنترل پنل cPanel و WHM بسته نرم افزاری است که راحتی مدیریت هاستینگ را برای شما و مدیر سرور به ارمغان می‌آورد. این بسته به شما امکان می‌دهد که به راحتی از سرویس خودتان استفاده نمایید. ابزار‌های قدرت‌مند به شما راحتی، کارآمدی و سرعت را هدیه می‌کند.
کارآمدی و قدرت ابزارها cPanel به وسیله سیستم مدیریت گرافیکی این امکان را فراهم می‌کند که سایت خودتان را کنترل نمایید و درحالیکه WebHost Manager (WHM) سیستم نیمه اتوماتیکی برای مدیریت سرور می‌باشد. این دو با هم امور پیچیده را ساده کرده و به شما اجازه می‌دهد که سایتتان را بدون دانش قبلی کنترل و آماده نمایید. همواره حرفه‌ای‌ها و تازه‌کاران دوستدار این سیستم هستند چون می‌توانند درگاه های جدید تکنولوژی را با چندین کلیک ساده باز نمایند. این کنترل پنل به شرکت ها اجازه می دهد که همواره با تکنولوژی روز پا به عرصه رقابت نمایند.

کنترل پنل سی پنل گزینه مناسبی برای ارائه خدمات میزبانی وب لینوکس و نمایندگی وب لینوکس می باشد زیرا دسترسی بسیار بالا و کارآمدی به کاربر استفاده کننده می دهد.

DirectAdmin یکی از قوی‌ترین و بهترین کنترل‌پنل‌های موجود برای سرورهای لینوکس می‌باشد. کاربران با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند تمام امکانات سایت خود را از جمله ایمیل‌ها، بانک‌های اطلاعاتی، FTP، آمار و … مدیریت نمایند.

محبوبیت دایرکت ادمین در سادگی و قیمت مناسب لایسنس این کنترل پنل می باشد. برروی دایرکت ادمین شما می توانید NGINX را به صورت Standalone و Proxy Reverse داشته باشید که این خود یکی از قابلیت های این کنترل پنل می باشد.

Plesk یکی از قوی ترین کنترل پنل ها برای سرورهای ویندوز و لینوکس می باشد. پلسک برروی هر دو سیستم عامل قابل نصب می باشد و نسخه ویندوز و لینوکسی دارد. محبوبیت و کارآیی پلسک برروی سیستم عامل ویندوز است زیرا کنترل پنل پلسک بسیار کارآمد می باشد. برروی پلسک ویندوزی شما دسترسی کامل برای مدیریت سرویس میزبانی وب ویندوز و نمایندگی وب ویندوز خواهید داشت. پلسک به شما امکان مدیریت فایل ها، بانک اطلاعاتی MSSQL و MySQL را می دهد و همچنین از .NET Framework پشتیبانی می کند و دسترسی به FTP و سیستم مدیریت ایمیل را می دهد.

پلسک کامل ترین کنترل پنل سرویس های ویندوزی می باشد.

کنترل پنل پلسک plesk

VestaCP یک کنترل پنل هاستینگ اوپن سورس می‌باشد که می‌توانید جهت مدیریت وب‌سایت‌ها، ایجاد و مدیریت ایمیل‌ها، FTP، دیتابیس MySQL، سرویس DNS و … استفاده نمایید.

در کنترل پنل VestaCP امکان استفاده از وب سرور قدرتمند Nginx به همراه PHP-FPM و سیستم Cache پیشرفته در نصب پیش‌فرض مقدور می‌باشد.