مهندسی سرورهای مجازی

فرا رسیدن سال نو را به شما و خانواده محترمان با تاخیرتبریک می گوییم و آرزومندیم سالی سرشار از سلامتی، پایداری و تکنولوژی های نوین داشته باشید. همانند گذشته میزبان پایتخت بر شعار خود یعنی "مهندسی میزبانی و نهایت پشتیبانی و کیفیت نگهداری" پایبند است و سرلوحه خود قرار داده است.
حال امسال را با آرزوی سلامتی شروع کردیم که ما، شما، بازدیدکنندگان و ... سلامت باشند تا از وب سایت های طراحی شده، تکنیک ها و تکنولوژی های ابداع شده و خدمات ارائه شده از سوی ما و شما بهره مند شوند. پایداری را رکن دوم قرار دادیم که ما و شما سیستم ها، سرویس ها و خدمات مختلفی آماده ارائه کردن داریم، لذا می بایست پایدار باشند تا بازدیدکننده سالم ما و شما از آن ها استفاده نمایند و در نهایت تکنولوژی و حرکت در لبه تکنولوژی که لذت و امیدبخش کار ما و شماست، پیشرفت، حرکت رو به جلو، ابداع، اختراع و ... شعار ماست و همواره دوست داریم و با آن زنده ایم که بر لبه و تیغه تکنولوژی در زمینه خدمات میزبانی وب، سرور و سیستم های مبنتی بر تجارت الکترونیک حرکت کنیم.

در همین راستا نوروز زمان، نو شدن است، میزبان پایتخت نیز در زمینه های خاصی نو شده است و بر مسائلی تجدید نظر کرده است که بتواند به لبه تکنولوژی بازگردد، در نوروز سال 1393 شرکت میزبان پایتخت اقدام به نهایی سازی بخش های بسیاری کرده است که گزارش آن در خبرنامه های مربوطه برای شما ارسال می گردد.

در این خبرنامه سرویس های سرور مجازی میزبان پایتخت حال و هوای تازه ای گرفته اند، که اطلاعات آن به شرح زیر می باشد.

  • ارتقا تمامی بسترها به سیستم OpenStack نسخه HAVANA که برای اولین بار یک شرکت ایرانی در دنیا ابر رایانش متن باز قدم گذاشته است.
  • اتصال تمامی سرویس های سرور مجازی به بخش مدیریت از طریق پرتال کاربران
  • دسترسی کامل کنسول سرور برای Boot, Reboot, Stop , Shutdown , Console , ...
  • مشاهده وضعیت دقیق سرور مجازی از طریق پرتال کاربران (Uptime,CPU Usage, Memory Usage, Disk Usage, DNS, ... )
  • گراف های ساعتی، روزانه ، هفتگی و ماهیانه از تمامی بخش های سرور مجازی
  • اتصال کامل، خودکار و لحظه به بخش پرداخت ها برای فعال سازی و مسدودیت سرور


مدیریت سرور مجازی لینوکس و ویندوز

مدیریت سرور مجازی لینوکس و ویندوز به همراه گراف

کلیه موارد از طریق پرتال کاربران در بخش "سرویس های من" قابل کنترل و مشاهده خواهد بود.
در همین حین تلاش 3 ساله میزبان پایتخت برای یکپارچه سازی سیستم های بستر ابری محقق شد و این امکان فراهم گشت که سرورهای مجازی مشابه و یکسان به صورت همزمان در 3 کشور مختلف در اختیار داشته باشید و از طریق Balance کردن ترافیک اقدام به کنترل منابع سیستمی خود نمایید.

در پایان میزبان پایتخت مجددا سالی سرشار از سلامتی، پایدار و حرکت در لبه تکنولوژی برای شما آرزومند است.
 

اشتراکگذاری این مطلب

نظرات (0)