رتبه نخست مردمی ششمین جشنواره وب ایران

میزبان پایتخت برگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایرانمیزبان وب پایتخت همیشه تلاش نموده است بهترین سرویس ها و خدمات را حتی در سخت ترین شرایط به کاربران ارائه دهد.

وقتی ما می خواستیم تبلیغاتی را بسازیم و برای شرکت منتشر کنیم مشاورین تبلیغاتی ما پیشنهادات استفاده از شعار هایی  نظیر " بهترین سرویس دهنده" "بالاترین کیفیت " و... را به ما پیشنهاد می دادند اما ما مخالف استفاده از عناوینی بودیم که بدون انتخاب مستقیم " مردم" و "مشتریان" ما بودند و از استفاده از الفاظ تبلیغاتی بی پشتوانه دوری می کردیم.

امسال بزرگترین جشنواره فناوری اطلاعات کشور یعنی ششمین جشنواره وب ایران توسط بزرگان فناوری اطلاعات برگزار شد ، ما خودمان را آماده می کردیم تا پس از سالها تلاش در معرض سنجشی بزرگ قراردهیم و آن کاندیدا شدن در برترین شرکت فناوری اطلاعات در شاخه زیر ساخت و میزبانی وب بود،کاندیدا شدن در شاخه ای که بزرگترین شرکت های رقیب با تبلیغات و پشتوانه های عظیم مالی در رقابت هم هستند ریسک زیادی را می طلبید ، رقابتی نفسگیر آغاز شد، هر روز آمار رای گیری قابل مشاهده بود.

از روز پنجم میزبان وب پایتخت با فاصله ای چشم گیر در صدر گروه قرار گرفت روز بزرگ فرا رسید، روز معرفی و اعلام نتایج طی مراسمی در حضور مسئولین محترم کشوری  مقابل شرکت هایی که با صرف هزینه های سرسام آور تبلیغاتی قصد پیروزی  در انتخابات را داشتند میزبان پایتخت با یک رکورد حیرت انگیز به عنوان " برترین شرکت فناوری اطلاعات ، زیرساخت و میزبانی  با پشتوانه ای عظیم مردمی انتخاب شد"

حال با افتخار و با پشتوانه ی شما کاربران اعلام می کنیم میزبان وب پایتخت برترین شرکت ارائه دهنده خدمات میزبانی وب شرکت بوده و همچون گذشته وظیفه خود میداند بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها را به شما خوبان ارائه دهد.

در پایان از طرف خانواده میزبان وب پایتخت بالاترین تشکر را به شما اعلام می داریم و آرزو داریم با حمایت های شما در آینده ای نزدیک قله های دیگری هم فتح کنیم.

کاربران شما برای ما رکورد زدید...


برگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران
میزبان پایتخت برگزیده و نفر نخست جشنواره وب ایران در شاخه فناوری اطلاعات 
تعداد کل کاربران جشنواره: 79,870
تعداد کل وبسایت ها جشنواره: 10,054
تعداد گروه های جشنواره: 39
 

روابط عمومی میزبان وب پایتخت
www.EHOST.ir
www.SERVERPING.ir
www.VPSFA.com

اشتراکگذاری این مطلب

نظرات (0)